Avrupa - Rap
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avrupa - Rap

Tam Kaliteli Hizmet Icin Lutfen KAYIT Olunuz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

DJ HATAYLI Röportaj Online

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

DJ HATAYLI Röportaj Online Empty
MesajKonu: DJ HATAYLI Röportaj Online   DJ HATAYLI Röportaj Online Icon_minitimePaz Ocak 04, 2009 12:13 am

RapForum : Oncelikle roportaj yaptiginiz icin RapForum.tk ailesi olarak tesekkur ediyoruz. Peki Dj Hatayli kimdir? bize biraz aciklarmisiniz?

Dj Hatayli : Öncelikle Ben Tsk Ediyorum RapForum Ailesine İsmim Özgür Aslen İse Mersinliyim ..

RapForum: Arabesk Rap te ki konumunuz belli. ve buyuk bir cikis yakaladiniz. Ve turkiyenin Arabesk rap aleminde en iyi rapperlari arasindasiniz. bunu neye borclusunuz?

Dj Hatayli : Kendime Güvenime Borcluyum ..

RapForum : peki en cok begendiginiz rapperlardan isim verebilirmisiniz?

Dj Hatayli : Kulagima Hos Gelen Sesi Dinlerim ..

RapForum : beat yapmaya ne zaman basladiniz?

Dj Hatayli : 2005’ten Beri ..

RapForum : Dj Hatayli yaptigi beatler cok begenildi ve dinlendi. beat yapmak zor oluyormu?

Dj Hatayli : İlk Baslarda Tabiki Zorlaniliyor .. Ama Tabi Devamli Ayni İsi Yaparsaniz Kavriyorsunuz Ayriyeten Ben Pc Deil Real’de de Djlik Yapiyorum

RapForum : Sizce su anda Arabesk rap turkiyede nasil bir durumda?

Dj Hatayli : Bence İlerlemis Ve Gerilemis ..

RapForum : Dj Hatayli isminin anlami nedir?

Dj Hatayli : Bi Anlami Yok Aslinda Sadece Bulundugum Sehirden Gelme Ve Arkilerim Devamli Hatayli Derlerdi ..

RapForum : 2 tane album cikartiniz 3 cuyu cikarmayi dusunuyormusun?

Dj Hatayli : Kismet Olursa Evet Dusunuyorum İlerdeki Zamanlarda ..

RapForum: Dj Hatayli hayranlarin heyecanlandiracak yeni album cikarsa nasil bsy olur?

Dj Hatayli : Oda Sürpriz Olsun ..

RapForum : Son olarak hayranlariniza soylemek istersiniz?
.

Dj Hatayli : Sunu Diyebilirim Daha Önce Destek Veren Kimse Olmadi Ama İlerledikce Onlar Destek İstemeye Basladilar Ve Subat Ayinda Askerim Rap’e Ara Vermek Zorunda Kaliyorum ..

RapForum : Bu guzel Roportaji bizimle paylastiginiz icin tesekkurler. RapForum.tk Ailesi olarak Rap ve real yasantinizda basarilar dileriz

Dj Hatayli : Ben Tsk Ederim Sizede Kolay Gelsin RapForum Ailesi Number10
http://rap-forum.tk

DJ HATAYLI Röportaj Online
1 sayfadaki 1 sayfası